Hikvision DS-2TD2636B-15/P (B)
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:4 munkanap
Márka:Hikvision
A termék gyártói oldala
Kategória:Hőkamera
Cikkszám:DS-2TD2636B-15/P (B)
összehasonlítás
Csőkamera, Bispektrális hő- és normál kamera, 384x288, 15mm, +30°C-+45°C, 0.5°C, 35mK, KijelzőNincs, 4MP, 0.0089lux, EXIR IR LED, 50m, H.265+/U.265 kódolás támogatás, Valós D/N (ICR), Valós WDR (100-120dB), Fix, 6mm, 52°, 2xRiasztás bemenet, 2xRiasztás kimenet, 1xHangbemenet, 1xHangkimenet, MicroSD, CVBS, ONVIF, IP66 kültéri, VandálbiztosNem, 12VDC/24VAC/PoE, PoE, SD-kártya
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Hőmérséklet tartomány: +30°C-+45°C Hőmérséklet pontosság: 0.5°C
Vízszintes látószög maximuma: 52° Hőkamera: Bispektrális hő- és normál kamera
Hőkamera felbontás: 384x288 Hőkamera fókusztávolság indul: 15mm
Hőérzékenység: 35mK Kijelző: Nincs
Riasztás bemenet: 2 Hangbemenet: 1
Helyi rögzítés: MicroSD Analóg video kimenetek: CVBS
Védettség: IP66 kültéri Vandálbiztos: Nem
Tápellátás: 12VDC/24VAC/PoE Felbontás: 4MP
Minimális megvilágítás: 0.0089lux Kiegészítő világítás: EXIR IR LED
Megvilágítási távolság: 50m H.265+/U.265 kódolás támogatás: Igen
Day/Night: Valós D/N (ICR) WDR: Valós WDR (100-120dB)
Optika fajtája: Fix Fokusztávolság indul: 6mm