Menü Termékek Keresés Kosár 0
Menü
Kosár

Összesen 0 termék

Összesen:

0 Ft

Termékek
product
product

TP-Link TP-MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter

Készlet:Rendelhető

Várható szállítási idő:4 munkanap

Márka:TP-Link

A termék gyártói oldala

Kategória:Media Converter

Cikkszám:TP-MC210CS

összehasonlítás

16 840 Ft

Mennyiség

1
Leírás
Specifikáció
  • Megfelel az IEEE 802.3ab és a IEEE 802.3z szabványnak
  • Force/Auto továbbítási mód FX portnál
  • Megnöveli a hálózati távolságot akár 15 kilóméterrel

A MC210CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 1000BASE-LX/LH optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-LX/LH szabványok alapján a MC210CS használatát single-mód üvegszálas kábelek felhasználásával SC típusú csatlakozással tervezték. A MC210CS támogatja a hosszúhullámú (LX) lézer specifikációt teljes vezetékes továbbítási sebességgel. 1310nm értékkel továbbít és fogad adatokat.

Egyéb jellemzője a modulnak, hogy önálló eszközként is használható, de 19 inches TP-LINK szekrénybe is szerelhető, auto MDI/MDI-X TX portnál, és előlapi állapotjelző LED-ek. Az MC210CS a megnagyobbított optikai hálózaton továbbít, ami single-módú optika esetén akár 15 km is lehet.

    Készlet: Rendelhető

    Hasonló termékek