AOC 27" Q27G42XE IPS LED
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:3-5 munkanap
Márka:AOC
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:Q27G42XE
összehasonlítás
16:9, 2560x1440, 27", QHD, LED, IPS, 180Hz, 0,5ms, 1000:1, 300cd/m2, DP, 2xHDMI, Hangszóró, G-Sync, Black
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Képarány: 16:9 Felbontás: 2560x1440
Kijelző méret: 27 " Képminőség: QHD
Kijelző típus: LED Panel típus: IPS
Képfrissítés: 180 Hz Válaszidő: 0,5 ms
Kontrasztarány: 1000:1 Fényerő: 300 cd/m2