AOC 27" Q27V5N/BK LED
Készlet:Nincs készleten.
Márka:AOC
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:Q27V5N/BK
összehasonlítás
16:9, 2560x1440, 27", QHD, LED, VA, 75Hz, 4ms, 4000:1, 300cd/m2, DP, 2xHDMI, Hangszóró, FreeSync, Black, Pivot
A termék jelenleg nem rendelhető!
Leírás
Specifikáció
Kijelző méret: 27 " Felbontás: 2560x1440
Kontrasztarány: 4000:1 Fényerő: 300 cd/m2
Válaszidő: 4 ms HDMI csatlakozó: 2 db
Szín: Black Forgatható: Igen
TV-tuner: Nem Panel típus: VA
Képarány: 16:9 Képminőség: QHD
Képfrissítés: 75 Hz Kijelző típus: LED
Készlet: Nincs raktáron
Hasonló termékek
Benq 27" EX270QM IPS LED
Dell 21,45" E2225H LED
HP 27" 727pq IPS LED
Msi 23,6" MAG 242C