AOC 32" C32G2ZE/BK LED Curved
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:3-5 munkanap
Márka:AOC
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:C32G2ZE/BK
összehasonlítás
16:9, 1920x1080, 32", Full HD, LED, VA, 240Hz, 1ms, 4000:1, 300cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, Black, Gamer
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Kijelző méret: 32 " Felbontás: 1920x1080
Kontrasztarány: 4000:1 Fényerő: 300 cd/m2
Válaszidő: 1 ms HDMI csatlakozó: 2 db
Szín: Black Forgatható: Nem
Panel típus: VA Display Port: Igen
Képarány: 16:9 Képminőség: Full HD
Képfrissítés: 240 Hz Kijelző típus: LED