Dahua 15,6" PM16-F201PD IPS LED Portable
Készlet:Rendelhető
Márka:Dahua
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:PM16-F201PD
összehasonlítás
16:9, 1920x1080, 15,6", Full HD, LED, IPS, 60Hz, 10ms, 1200:1, 200cd/m2, 1xHDMI, 2xUSB-C, Black
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Képarány: 16:9 Felbontás: 1920x1080
Kijelző méret: 16 " Képminőség: Full HD
Kijelző típus: LED Panel típus: IPS
Képfrissítés: 60 Hz Válaszidő: 10 ms
Kontrasztarány: 1200:1 Fényerő: 200 cd/m2
Ívelt: Nem HDMI csatlakozó: 1 db
USB Type-C: 2 db Szín: Black
Készlet: Rendelhető Kijelző méret: 15,6 "