Dahua 27" LM27-B200S LED
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:4 munkanap
Márka:Dahua
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:LM27-B200S
összehasonlítás
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, VA, 100Hz, 5ms, 3000:1, 250cd/m2, VGA, 1xHDMI, Hangszóró, Black
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Kijelző méret: 27 " Felbontás: 1920x1080
Kontrasztarány: 3000:1 Fényerő: 250 cd/m2
Válaszidő: 5 ms HDMI csatlakozó: 1 db
Szín: Black Forgatható: Nem
Hangszóró: Igen Panel típus: VA
Képarány: 16:9 Képminőség: Full HD
Képfrissítés: 100 Hz Kijelző típus: LED