Dahua 27" LM27-E241B LED Curved
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:5 munkanap
Márka:Dahua
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:LM27-E241B
összehasonlítás
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, VA, 240Hz, 0,5ms, 1000:1, 350cd/m2, Ívelt, DP, 1xHDMI, Black, Gamer
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Képarány: 16:9 Felbontás: 1920x1080
Kijelző méret: 27 " Képminőség: Full HD
Kijelző típus: LED Panel típus: VA
Képfrissítés: 240 Hz Válaszidő: 0,5 ms
Kontrasztarány: 1000:1 Fényerő: 350 cd/m2