Dahua 27" LM27-P501 IPS LED
Készlet:Nincs készleten.
Márka:Dahua
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:LM27-P501
összehasonlítás
16:9, 5120x2880, 27", 5K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 2000:1, 400cd/m2, DP, 1xHDMI, 1xUSB-C, Silver
A termék jelenleg nem rendelhető!
Leírás
Specifikáció
Képarány: 16:9 Felbontás: 5120x2880
Kijelző méret: 27 " Képminőség: 5K
Kijelző típus: LED Panel típus: IPS
Képfrissítés: 60 Hz Válaszidő: 5 ms
Kontrasztarány: 2000:1 Fényerő: 400 cd/m2