Philips 34" 34E1C5600HE/00 LED Curved
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:10-12 munkanap
Márka:Philips
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:34E1C5600HE/00
összehasonlítás
21:9, 3440x1440, 34", WQHD, LED, VA, 144Hz, 4ms, 3000:1, 300cd/m2, Ívelt, DP, 1xHDMI, 4xUSB3.2, 1xUSB-C, Hangszóró, Black, Állítható magasság, WEBCAM
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Képarány: 21:9 Felbontás: 3440x1440
Kijelző méret: 34 " Képminőség: UWQHD
Kijelző típus: LED Panel típus: VA
Képfrissítés: 144 Hz Válaszidő: 4 ms
Kontrasztarány: 3000:1 Fényerő: 300 cd/m2