Samsung 24" Odyssey G3 LS24DG300EUXEN LED
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:4 munkanap
Márka:Samsung
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:LS24DG300EUXEN
összehasonlítás
16:9, 1920x1080, 24", Full HD, LED, VA, 180Hz, 1ms, 3000:1, 250cd/m2, DP, 1xHDMI, 1xUSB2.0, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Képarány: 16:9 Felbontás: 1920x1080
Kijelző méret: 24 " Képminőség: Full HD
Kijelző típus: LED Panel típus: VA
Képfrissítés: 180 Hz Válaszidő: 1 ms
Kontrasztarány: 3000:1 Fényerő: 250 cd/m2