Samsung 27" LS27C390EAUXEN LED Curved
Készlet:Nincs készleten.
Márka:Samsung
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:LS27C390EAUXEN
összehasonlítás
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, VA, 75Hz, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, 2xHDMI, Hangszóró, FreeSync, Black
A termék jelenleg nem rendelhető!
Leírás
Specifikáció
Képarány: 16:9 Felbontás: 1920x1080
Kijelző méret: 27 " Képminőség: Full HD
Kijelző típus: LED Panel típus: VA
Képfrissítés: 75 Hz Válaszidő: 4 ms
Kontrasztarány: 3000:1 Fényerő: 250 cd/m2