Samsung 27" LS27D600EAUXEN IPS LED
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:4 munkanap
Márka:Samsung
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:LS27D600EAUXEN
összehasonlítás
16:9, 2560x1440, 27", QHD, LED, IPS, 100Hz, 5ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 1xHDMI, 3xUSB3.0, Black, Állítható magasság, Pivot
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Képarány: 16:9 Felbontás: 2560x1440
Kijelző méret: 27 " Képminőség: QHD
Kijelző típus: LED Panel típus: IPS
Képfrissítés: 100 Hz Válaszidő: 5 ms
Kontrasztarány: 1000:1 Fényerő: 350 cd/m2