Samsung 32" LS32D800UBUXEN LED
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:10-12 munkanap
Márka:Samsung
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:LS32D800UBUXEN
összehasonlítás
16:9, 3840x21, 32", 4K, LED, VA, 60Hz, 5ms, 3000:1, 350cd/m2, 1xHDMI, 3xUSB3.0, 1xUSB-C, LAN, Black, Állítható magasság, Pivot
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Képarány: 16:9 Felbontás: 3840x21
Kijelző méret: 32 " Képminőség: 4K
Kijelző típus: LED Panel típus: VA
Képfrissítés: 60 Hz Válaszidő: 5 ms
Kontrasztarány: 3000:1 Fényerő: 350 cd/m2