Samsung 37" LS37FG750EUXEN LED Curved
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:4-5 munkanap
Márka:Samsung
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:LS37FG750EUXEN
összehasonlítás
16:9, 3840x2160, 37", 4K, LED, VA, 165Hz, 1ms, 3000:1, 350cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot, RGB, Gamer
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Képarány: 16:9 Felbontás: 3840x2160
Kijelző méret: 37 " Képminőség: 4K
Kijelző típus: LED Panel típus: VA
Képfrissítés: 165 Hz Válaszidő: 1 ms
Kontrasztarány: 3000:1 Fényerő: 350 cd/m2