Samsung 43" LS43FM700UUXEN LED
Készlet:Rendelhető
Márka:Samsung
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:LS43FM700UUXEN
összehasonlítás
16:9, 3840x2160, 43", 4K, LED, VA, 60Hz, 4ms, 5000:1, 300cd/m2, 2xHDMI, 3xUSB2.0, 1xUSB-C, Hangszóró, Wifi, LAN, Bluetooth, Black, Állítható magasság, Pivot
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Képarány: 16:9 Felbontás: 3840x2160
Kijelző méret: 43 " Képminőség: 4K
Kijelző típus: LED Panel típus: VA
Képfrissítés: 60 Hz Válaszidő: 4 ms
Kontrasztarány: 5000:1 Fényerő: 300 cd/m2