Samsung 49" LS49C950UAUXEN LED Curved
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:5-8 munkanap
Márka:Samsung
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:LS49C950UAUXEN
összehasonlítás
32:9, 5120x1440, 49", DQHD, LED, VA, 120Hz, 5ms, 3000:1, 350cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 3xUSB3.0, 2xUSB-C, Hangszóró, LAN, Black, Állítható magasság
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Képarány: 32:9 Felbontás: 5120x1440
Kijelző méret: 49 " Képminőség: DQHD
Kijelző típus: LED Panel típus: VA
Képfrissítés: 120 Hz Válaszidő: 5 ms
Kontrasztarány: 3000:1 Fényerő: 350 cd/m2