Strong 24" SRT24HE4023C LED
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:10-12 munkanap
Márka:Strong
A termék gyártói oldala
Kategória:TV
Cikkszám:SRT24HE4023C
összehasonlítás
LED, 24", HD, 1366x768, 5000:1, 60Hz, AV, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Nézzen TV-t akár menet közben az auto adapterrel, egyszerűen csatlakoztathatja a TV készüléket a 12V-os DC csatlakozóba, a kemping autójában, lakókocsijában, hajóbában.
Rólunk mondták
Típus: LED Képátló: 24 "
Technológia: HD Felbontás: 1366x768
Kontraszt: 5000:1 Képfrissítés: 60 Hz