Samsung 27" LS27CG552EUXEN LED Curved
Készlet:Rendelhető
Várható szállítási idő:3 munkanap
Márka:Samsung
A termék gyártói oldala
Kategória:Monitor
Cikkszám:LS27CG552EUXEN
összehasonlítás
16:9, 2560x1440, 27", QHD, LED, VA, 165Hz, 1ms, 2500:1, 300cd/m2, Ívelt, DP, 1xHDMI, FreeSync, Black, Gamer
Mennyiség
1
Leírás
Specifikáció
Képarány: 16:9 Felbontás: 2560x1440
Kijelző méret: 27 " Képminőség: QHD
Kijelző típus: LED Panel típus: VA
Képfrissítés: 165 Hz Válaszidő: 1 ms
Kontrasztarány: 2500:1 Fényerő: 300 cd/m2